Pracownicy WIPiTM z międzynarodowymi nagrodami na KIDE 2025

14.12.2025

Pracownicy Wydziału Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów z sukcesem zaprezentowali swoje innowacyjne rozwiązania podczas Międzynarodowych Targów Wynalazczości i Wzornictwa KIDE 2025 w Kaohsiung na Tajwanie. Wydarzenie, organizowane przez Światowe Stowarzyszenie Własności Intelektualnej Wynalazków (WIIPA) oraz Tajwańskie Stowarzyszenie Promocji Produktów Wynalazczych (TIPPA), należy do największych i najważniejszych wystaw wynalazczości w Azji.

KIDE to prestiżowa platforma, która co roku gromadzi uczestników z ponad 30 krajów i ponad 500 innowacyjnych projektów z całego świata. W tym międzynarodowym gronie nasi Pracownicy zaprezentowali swoje najnowsze rozwiązania technologiczne, wzbudzając ogromne zainteresowanie zarówno ekspertów, jak i przedstawicieli przemysłu.

Z dumą informujemy, że ich dorobek naukowy i twórczy został wysoko oceniony przez międzynarodowe Jury – projekty przedstawione przez Pracowników WIPiTM zostały uhonorowane medalami, potwierdzając wysoki poziom prowadzonych badań oraz znaczenie naszych innowacji w skali globalnej.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie Politechniki Częstochowskiej na arenie międzynarodowej!

Żródło: https://wip.pcz.pl/aktualnosci/pracownicy-wipitm-z-miedzynarodowymi-nagrodami-na-kide-2025-592.html

okladka90.png

cknorwid.png

Copyright © Politechnika Częstochowska. Wszystkie prawa zastrzeżone.

uczelnia_dostepna.svgPolitechnika Częstochowska uczelnią dostępną.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logo Fundusze EuropejskieFlaga PolskiLogo Narodowego Centrum Badań i RozwojuFlage Unii Europejskiej